A+ A A-

„НИШТА МЕ НЕ ПИТАЈ" У КУЋИ ЂУРЕ ЈАКШИЋА: Слика друштва кроз живот једне жене

Оцените овај чланак
(2 гласова)

nistamenepitajДрамска представа „Стар" театра, која упечатљиво слика данашње друштво кроз причу о животу једне жене кроз њена сећања и суочавање са депресијом, на програму је од 18 часова у Кући Ђуре Јакшића.

 

 

Кроз глуму, покрет и музику у сјајном извођењу глумице Клаудие Шарић Марић и пијанисткиње Маје Гриналт, проживећете много тога.

 

Редитељка Александра Јелић се храбро суочила са важним питањима људске психе и овом представом нам показала како да их претворимо у искуство са којим можемо да живимо.

 

А у среду, 14. маја дођите да погледате ову драмску представу СТАР театра, која упечатљиво слика данашње друштво кроз причу о животу једне жене кроз њена сећања и суочавање са депресијом. Кроз глуму, покрет и музику у сјајном извођењу глумице Клаудие Шарић Марић и пијанисткиње Маје Гриналт, проживећете много тога.

 

Редитељка Александра Јелић се храбро суочила са важним питањима људске психе и овом представом нам показала како да их претворимо у искуство са којим можемо да живимо.

 

Извор: Beograd.rs

 


Последњи пут измењено уторак, 13 мај 2025 10:35

Остави коментар

Поља обележена (*) су обавезна. Основна употреба HTML кода је дозвољена.

...:::.„Кућа добрих вести“ не сноси одговорност за садржаје линкова који воде на друге интернет странице (спољашње везе) .:::... © Кућа Добрих Вести 2015

Пријави се или Региструј се

Facebook корисник?

На сајт се можете пријавити и са вашим Facebook налогом.

Пријави се са Facebook налогом

ПРИЈАВИ СЕ

Региструј се

Регистрација корисника
или Одустани