Лана је током претходних година већ освајала награде, међу којима је Специјална награда на 19. светском бијеналу дечјег уметничког стваралаштва у Канагави у Јапану 2017, а њен рад је излаган широм Јапана све до марта ове године. О каквом је успеху реч говори податак да је Ланин цртеж изабран међу 25,000 радова из 87 земаља света!
Лана је учествовала на конкурсима у Мексику, одакле је добила захвалницу, Пољској, Кини а у земљи је имала четири изложбе са својим вршњацима, малим сликарима. 2014. имала је 4 рада у 3 технике са само 7 година, када је њена Ликовна радионица добила и награду за колекцију.
Октобра 2014. и 2015. учествује на Октобарском дечјем салону. Радови су били изложени у Музеју примењене уметности.
Лана је 2016. добила је једну од три Прве равноправне награде за групни рад на 6. међународном бијеналу уметничког дечјег израза у Панчеву.
Поред ликовне уметности Лана се бави бројним другим активностима, похађа школе јахања и пливања, предано учи енглески, објављује песме а воли и шах и беседништво.
Извор: Кућа добрих вести

Лана Милетић, једанаестогодишња девојчица из Београда, добитница је чак две међународне ликовне награде у 2018. години: признања на светском такмичењу у Женеви и на 25. светском дечјем такмичењу у Токију, као једна од десет јубиларно награђених, што представља велики успех и реткост за уметнике са Балкана.
