Logo
Одштампајте ову страницу

Прослављени српски режисер Емир Кустурица изабран је за председндика Скијашког савеза Србије на Скупштини која је одржана у Мокрој гори. За Кустурицу је гласало 46 чланова, док је само један  гласао против. За потпредседнике су изабрани Драган Стојадиновић, Горан Перчевић, Дејан Љевнајић и Братислав Чеперковић. Председник Извршног одбора је био Драгомир Стојадиновић. Чланови Извршног одбора Миодраг Костић, Кирил Кравченко, Мирко Мандић И Зоран Марјановић.


Александар Цвејић

Новинар Александар-Саша Цвејић рођен је 1953. године у севернобанатском селу Ђала. Основну и средњу школу похађао је у родном месту и Београду. Факултет политичких наука, на одсеку за новинарство, завршио је у Београду. Ожењен је супругом Светланом са којом има кћерку Катарину и сина Илију. Радио је у Спортској рубрици Новинске агенције Танјуг од 1978. до 2011. године. У новинарској каријери пратио је догађаје из више од 40 спортова. Извештавао са више Олимпијских игара, светских и европских шампионата у фудбалу и боксу. Пет година је обављао функцију генералног секретара Удружења спортских новинара Србије.

Најновије од Александар Цвејић

...:::.„Кућа добрих вести“ не сноси одговорност за садржаје линкова који воде на друге интернет странице (спољашње везе) .:::... © Кућа Добрих Вести 2015